O FIRMIE

Rozwój i trwałe umacnianie pozycji na rynku usług budowlanych Spółka zawdzięcza przede wszystkim zaangażowaniu Zarządu oraz pracowników, ich wytrwałej i ciężkiej pracy. Procentuje również zgromadzony przez lata kapitał zaufania współpracujących z Milimex S. A. partnerów biznesowych: Inwestorów, Deweloperów, Podwykonawców oraz Dostawców, którzy wysoko oceniają rzetelność i terminowość naszych usług.

Świadectwem tego jest dorobek w postaci ponad pięciuset zrealizowanych obiektów budowlanych różnego typu: użyteczności publicznej, usługowo-handlowych, magazynowo-produkcyjnych, biurowych i mieszkaniowych oraz infrastruktury technicznej. Realizujemy obiekty kompleksowo „pod klucz” zarówno w formule zaprojektuj-wybuduj jak i na podstawie powierzonej przez Inwestora dokumentacji projektowej. Jako Generalny Wykonawca podejmujemy się również prowadzenia inwestycji realizowanych w sferze formalno-prawnej, wraz z przeprowadzeniem wszelkich niezbędnych odbiorów oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie wybudowanych obiektów.

Załozenie Milimex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przekształcenie firmy w Milimex Spółka Akcyjna

Spółka rozszerza działalność o produkcję prefabrykatów żelbetowych

Sprzedaż na poziomie 100 milionów złotych

1
Lat na rynku
500
Ukończonych projektów
1%
Zadowolonych klientów
1
Aktualnie prowadzonych projektów

Spółka zatrudnia doświadczoną kadrę inżynierską oraz wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Wśród naszych pracowników znajduje się kilkunastu kierowników posiadających uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w specjalnościach: konstrukcyjnej, drogowej oraz instalacyjnej. W firmie stworzono działy: budowlany a także dział prefabrykacji, zbrojarnię oraz warsztat blacharski. Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez liczne szkolenia oraz wprowadzanie najnowszych rozwiązań opracowanych przez wiodące w nowoczesnych technologiach firmy. Ciągle rozwijana i modernizowana baza sprzętowa pozwala nam na realizację każdego rodzaju robót budowlanych, z uwzględnieniem optymalizacji harmonogramu oraz kosztów budowy.

Nasze nagrody

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi budowlane.

Realizujemy obiekty kompleksowo „pod klucz” zarówno w formule zaprojektuj-wybuduj jak i na podstawie powierzonej przez Inwestora dokumentacji projektowej.